Sponsoring za pieniądze

sugar baby

Oferowanie różnego rodzaju dóbr i usług w zamian za wynagrodzenie pieniężne jest zjawiskiem naturalnym i występuje, odkąd świat wdrożył papiery wartościowe do obiegu. Sponsoring nie jest w tym wypadku wyjątkiem.

Rozróżnia się różne formy sponsorowania, mimo że najczęściej kojarzony jest ze sportem, gdzie zawodnicy poszukują środków finansowych do realizowania się w danej dyscyplinie. Wraz z ewolucją ludzkości sponsoring nie pozostał w tyle i dostosował się do panujących obecnie warunków oraz trendów. Dziś coraz bardziej popularny staje się sponsoring, który polega na wynagradzaniu pieniężnym osoby, która w zamian oferuje konkretne usługi lub zwyczajnie poświęca swój czas osobie sponsorującej. Mogą to być usługi na tle seksualnym, ale nie jest to warunek konieczny umowy sponsoringowej.

sponsoring za pieniądze

POSZUKIWANIA

Jak znaleźć sponsora dla siebie?

Wbrew pozorom znalezienie sponsora może się okazać nie takim prostym zadaniem, jeśli się nie wie, gdzie szukać. Przyjęło się, że kobiety mają podobno łatwiej, ale nie zawsze tak jest. Jednym ze sposobów jest przebywanie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Przykładem może być odwiedzanie ekskluzywnych klubów nocnych, w których przebywają potencjalni sponsorzy. Taki proces wymaga jednak czasu, ponieważ należy przejść etap znajomości, wspólnego poznawania się, a następnie, jeśli obydwie strony są zainteresowane, przejść do konkretów. Zdecydowanie szybszym i łatwiejszym sposobem jest szukanie sponsora online, gdzie powstały ku temu specjalne portale. Nie każdy jest na tyle odważny, żeby upatrzyć sobie konkretną osobę w klubie i do niej podejść. W takich sytuacjach sponsoring online będzie dobrą alternatywą.

GDZIE ZNALEŹĆ SUGAR BABY

Sponsoring portal

Idąc naprzeciw potrzebom ludzi XXI wieku, w Internecie powstało wiele stron oraz portali, gdzie ogłaszają się kobiety i mężczyźni, których interesuje układ sponsoringowy. Można na takim portalu założyć konta i zacząć szukać Sponsorujących lub Sponsorowanych. Czasami przy rejestracji pobierana jest opłata. Pozwala to uniknąć spamu oraz wykluczyć potencjalnych, biernych podglądaczy. Chodzi o to, żeby wykluczyć osoby zainteresowanie jedynie ładnymi zdjęciami, wobec czego, ogłoszenia powinny zostać chronione i ukryte dla zewnętrznych użytkowników. Swoje ogłoszenie bardzo często dodają studentki oraz dziewczyny, które poszukują dodatkowej opcji zarobku. Sponsoring zazwyczaj traktują tylko i wyłącznie jako pracę i nie zamierzają się z tego utrzymywać przez całe życie. Mężczyźni, którzy decydują się na układ sponsoringowy, zwyczajnie nie szukają stałego związku i interesuje ich jedynie układ bez zobowiązań uczuciowych. Może to wynikać z bolesnej przeszłości lub braku czasu na “takie rzeczy” w teraźniejszości.

sponsoring portal

WSKAZÓWKA

Seks w sponsoringu

Seks w sponsoringu jest wciąż tematem dość kontrowersyjnym, a wręcz nagminnie utożsamiana jest z nim prostytucja. Istnieją jednak znaczące różnice pomiędzy prostytucją a sponsoringowym układem seksualnym. Po pierwsze, prostytuowanie opiera się wyłącznie na płatnych usługach seksualnych. Mogą być one jednorazowe lub cykliczne. Korzystanie z prostytucji wiąże się jedynie z czasowym zbliżeniem. Układ pomiędzy dwoma osobami wygląda zupełnie inaczej w przypadku relacji sponsoringowej. Sponsorzy zazwyczaj poszukują kobiet do wspólnego spędzania czasu, poświęcenia uwagi, a kontakt seksualny jest wyłącznie kwestią umowną. Kobiety zazwyczaj decydują się na pełne utrzymanie przez sponsora. Sponsorzy mają prawo wymagać określonych zachowań, jeśli dziewczyny akceptują takie wymaganie. Pieniądze nie muszą być wynagrodzeniem w formie fizycznej, ale mogą się zawierać w prezentach, we wspólnych wyjazdach, kolacjach itp. Nie ma określonego modelu, który dyktuje warunki umowy sponsoringowej. Wszystko zależy od założeń, jakie ustalą między sobą strony. W przeciwieństwie do prostytucji sponsoring polega na ciągłym kontakcie ze sponsorem, np. w formie luźnej relacji. Każdy sponsor ma różne wyobrażenia dotyczące wspólnego życia, dlatego tak ważne jest ustalenie zasad na samym początku, aby uniknąć rozczarowań w późniejszych etapach sponsorowania. Najczęściej seks zawiera się w tego typu relacjach, więc dziewczyny, które decydują się na taki tryb życia, muszą się z tym liczyć.

warunki

Czego szukają sponsorzy?

Płacąc pieniądze lub utrzymując kobietę, sponsor ma wykreowane pewne kryteria, na podstawie których szuka swojej sugar baby. Jedni wolą starsze, drudzy blondynki, trzeci studentki, a jeszcze inni będą szukać konkretnych cech charakteru. Im sponsor oferuje atrakcyjniejsze wynagrodzenie, tym z pewnością będzie miał większy zakres wymagań. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie. Musisz się dobrze czuć w relacji ze swoim sponsorem. Jeśli będziesz wykonywała jakieś obowiązki wbrew Twojej woli, to z pewnością nie będziesz zadowolona z takiego obrotu sprawy. Zaznacz już na samym początku, czego nie jesteś w stanie zrobić dla relacji sponsoringowej. Nie zgrywaj także innej osoby, niż jesteś, ponieważ tego typu rzeczy szybko wychodzą na światło dziennie i może to nawet być powodem unieważnienia Twojego sponsoringu. Nikt nie lubi kłamstw, dlatego staraj się szczerze mówić o sobie i o swoich celach. Musisz także trzymać swoje uczucia na wodzy, co czasem może się wydawać dość ciężkim zadaniem. Spędzanie z kimś dużej ilości czasu, sprawia, że mimowolnie przyzwyczajasz się do tej osoby. Naturalnym następstwem jest fakt, że w jakimkolwiek zacznie Ci zależeć na tej osobie. Pamiętaj, że układy sponsoringowe służą temu, aby uniknąć zaangażowania uczuciowego w relację. Jeżeli z jakichś przyczyn zignorujesz tę zasadę, to możesz spotkać się z bardzo dużym rozczarowaniem. Oczywiście sytuacja wygląda inaczej, gdy dwie osoby zdecydują, że chcą iść o krok dalej. Zdarzają się i takie przypadki. Nie możesz jednak liczyć, że rozkochasz w sobie bogatego sponsora i już zawsze będziecie żyć długo i szczęśliwie. Tak to niestety nie działa, a wręcz może przysporzyć bardzo wiele problemów i nieprzyjemności. Będąc osobą kochliwą i wrażliwą, raczej zapomnij o tego typu pracy. Tutaj główną kartą przetargową są pieniądze, dlatego musisz się na tym skupić lub całkowicie sobie odpuścić szukanie sponsora w Twoim miejscu zamieszkania.

sponsorki w polsce

Chcesz poznać swoją sugar baby?